Pre nekoliko nedelje primetila sam u predelu oko vaginalnog otvora belu tackicu kao bubuljica je. Radila sam pre nego sto mi se to pojavilo papa test, briseve, kolposkopiju i ultrazvuk i sve je bilo normalno. Da li mozete da mi odgovorite sta je u pitanju? Da li je moguce da se pojave kondilomi ako je papa test normalan? Hvala unapred

    Odgovoreno: 07. 11. 2014.
    • Poštovana,
      Savetujem vam da ponovite kolposopski pregled sa cervikalnim i vaginalnim brisevima da bi ste proverili da li imate upalu grlica materice (cervicitis) koju treba adekvatno leciti.