Imam 22 godine, i sa dečkom sam nekih godinu dana u vezi. Nismo imali seksualni odnos, ali smo jako blizu da to napravimo. Pokušali smo par puta, ali je mene previše boljelo pa smo odlučili prestati. Gurao mi je već prst (nekad i dva) , a ponekad stavljao i svoj penis do one granice do koje mene boli. Međutim, nedavno se desilo to da je ušao u potpunosti, a ja nisam ni osjetila da se to desilo (do te mjere. .) , dok mi on nije rekao. Trajalo je kratko, prestali smo odmah jer nismo imali zaštite. . . Nisam krvarila, i kao što već rekoh, nije boljelo. Mene zanima kako mogu provjeriti da li mi je himen pukao?

    Odgovoreno: 09. 11. 2014.
    • Poštovana,
      Cim je penisom usao u vas i pre toga 2 prsta, verovatno doslo do dilatacija himena i pukao postepeno, javite se ginekologu da vas pregleda.