Postovani, pijem primolut nor vec 3 meseca od 14-og dana ciklusa 10 dana zbog neredovne menstruacije. . Ovog meseca sam posle 3 dana imala nezasticen odnos, posto pratim bazalnu temperaturu dan posle nezasticenog odnosa mi je bio plodan dan tj imala sam 36, 9 temperaturu a obicno je 36, 3. . Sad me zanima sta da radim, da li ima sanse da sam zatrudnela i da li smem da nastavim jos 7 dana da pijem primolut nor. . Unapred hvala!!!

    Odgovoreno: 09. 11. 2014.
    • Poštovana,
      Kasno sam dobio vase pitanje, primolut n kontraindikovan u trudnoci, zaustavite primolut n, ako vam izostaje mens, uradite kucni test za trudnocu.