Imam jednu nedoumicu. . Doktorka mi je prepisala primolut nor zbog izostanka menstruacije 2x1 tri meseca da pijem od 14-og dana ciklusa da pijem 10 dana. . Treceg dana koriscenja imala sam nezasticen odnos, sutradan ujutru sam merila temperaturu jer pratim ovulaciju i tacno taj dan bila je 36, 9 a sve ostale dane 36, 3. . Pa me sada brine da li je moguce da ostanem trudna s obzirom da sam tacno kada je bio plodan dan imala nezasticen odnos i sta da radim da prekinem da pijem to ili da sacekam jos 7 dana da mi izazove menstruaciju. . Stvarno sam zabrinuta. . Unapred hvala

    Odgovoreno: 09. 11. 2014.
    • Poštovana,
      Kasno sam dobio vase pitanje, primolut n kontraindikovan u trudnoci, zaustavite primolut n, ako vam izostaje mens, uradite kucni test za trudnocu.