Molim vas tumačenje ovog nalaza: u spekulima tekućeg bijelog iscjetka; candida ++; porcija goniča; e prednje usne; palpacijski uterus i adneksa obostrano uredna. Uzv/tv: uterus u avf-u sa endometrijem debljine 11mm, adneksa obostrano uredna, v lijevog jajnika 9, 98 ml a desnog 12, 98 ml, na desnom jajniku folikul vel 16 mm.

    Odgovoreno: 14. 11. 2014.
    • Poštovana,
      Imate kandidu, uradite kolposkopski pregled sa cervikalnim i vaginalnim brisevimaa da bi ste proverili da li imate upalu grlica materice (cervicitis) .