Pre oko godinu dana je pocelo da mi se desava da imam peckanje i svrab u vagini, ja sam to sama lecila, nisam isla kod ginekologa i proslo je. Pre oko mesec dana imala sam jaku upalu besike i isla sam kod urologa, to je izleceno, ali od juce pocinje opet strasno da me boli kada mokrim, konstantno imam nagon za mokrenjem. Imam 20 godina, nikad nisam bila kod ginekologa, plasim se to mi se bas cesto desava da imam te blove u predelu vagine, kad prodje uvek se nadam da se nece vracati, ali vraca se. Imam problem i sa deckom, mnogo me boli kad spavam sa njim, ja mislim da je to do njegove velicine, i nakon odnosa me neko vreme dosta boli, to nije posle svakog odnosa, ali cesto se desava.

    Odgovoreno: 20. 11. 2014.
    • Poštovana,
      Savetujem vam da uradite kolposkopski pregled sa cervikalnim i vaginalnim brisevima da bi ste proverili da li imate upalu grlica materice (cervicitis & colpitis) koju treba adekvatno leciti.

      procitajte nas clanak o cervicitisu i colpitisu na sajtu stetoskopa.

      ginekoloska ordinacija “aras”
      http: //www. Wix. Com/aburasrami/aras
      dr rami aburas
      dobracina 6/1
      tel. 2622832
      ramiaburas@hotmail. Com