Molim da mi pojasnite sta znaci ovo. Lako pojacana v. S. Bimanualno: velicina materice odgovara amenoreji, cervix nesto skracen, orificium uloziv z. Jagodicu. Dijagnoza pre-par 4x1 isoptin 2x1 i bensedin 2x1 to mije pola sata pre pre-para. Inace sam 28nedelja i 5 dana beba se razvija normalno ima 1114grama pijem ove lekove vec tri dana ali bolovi u donjem delu stomaka ne prolaze uopste i inace mirujem strogo ustajem samo po potrebi. Molim vas dami pojasnite nesto vise sta se desava sa mnom zasto bolovi i nakon terapije ne prestaju i sta je u pitanju. Unapred zahvalna.

    Odgovoreno: 20. 11. 2014.
    • Poštovana,
      Kasno sam dobio vase pitanja, terapija koju ste dobili je da spreci kontrakcije i prevremeni porodjaj, savetujem vam da se javite na kliniku.