Poštovanje. Prije 7 mjeseci imala sam spontani, nakon toga sledeće 2 menstruacije su bile redovne i u redu. Od tada, nekoliko dana prije ciklusa javlja mi se tamni iscjedak, koji se vremenom pretvori u krv i sve prođe posle par dana. Međutim, poslednji ciklus je trebao da mi bude prvog oktobra i pojavilo se vrlo malo krvi, i danas već ništa. Ovo me jako zabrinjava. (na poslednjeg gin. Pregledu sve je bilo ok) , ali ne znam šta da mislim.

    Odgovoreno: 30. 11. 2014.
    • Poštovana,
      Kasno sam dobio vase pitanje, savetujem vam da uradite uz pregled posle 21 dan ciklusa da bi ste proberili da li su vam cisticni jajnici, proverite hormonski status.