Dobro vece, poslednji odnos sam imala 28. 08. 2014. Pijem legravin lek. Do sad sam imala redovne menstruacije. Al obicno predzadnji dan sad u poslednja dva meseca imala sam bol i tad su mi izasli parcici, inace imam 43, godine, nekad me uhvati jaka toplota, pa ne znam dal me to klimaks hvata, test sam radila i bio je negativan. Zanima me sta je u pitanju, jel trudnoca il klimaks, inace bilka sam i pos stresom i sekiraciji jel su mi cerku operisali od slepog creva

    Odgovoreno: 30. 11. 2014.
    • Poštovana,
      Kasno sam dobio vase pitanje, savetujem vam da proverite hormonski status (bez upotrebe legravin) , takodje vam savetujem da uradite kolposkopski pregled sa cervikalnim i vaginalnim brisevima.