Spavala sam sa deckom 12. 9. 2014 i pritom nisam krvarila (inace je to moj prvi sexualni odnos, dakle bila sam nevina do tad) , jeste bolelo, ali nije bilo nista sto se ne moze izdrzati. Sutradan sam ako tako mogu reci " krvarila" ali to nije bila krv, vec kao prljava voda. . . Posle tog puta, jos jednom smo imali odnos, s tim da sam tek tad prokrvarila bas. . . Osetila sam pravu krv. (pre drugog odnosa osetila sam bol u predelu desnog jajnika) da li je normalno da prokrvarim posle drugog puta, i ako himena vise nema?! Nisam napomenula da smo koristli zastitu- kondome. Ne mogu bas da se pouzdam u tu vrstu zastite, pa me interesuje, da li pre nego sto hocu da koristim kontracepcione pilule, moram da se obratim ginekologu? Hvala

    Odgovoreno: 14. 09. 2014.
    • Poštovana,
      Da desava se da prokrvarite posle drugog odnosa, javite se ginekologu da vas pregleda da bi vam preporucio koju kontracepciju da koristite.