Postovani, moji ciklusi su od 35-40dana, radi regulisanja ciklusa i usled planiranja trudnoce pocela sam piti caj od virka, kupila sam lh trake za utvrdjivanje ovulacije, pocela sam da se testiram 20dc, 23dc se pojavila kontrolna i test crtica svetla, gde je rezultat po uputstvu jos uvek negativan. Da li mi mozete reci kojim danom ciklusa bi mi mogla nastupiti ovulacija? Hvala

    Odgovoreno: 14. 09. 2014.
    • Poštovana,
      Ciklus od 35- 40 dana je znak da imate hormonskog poremecaja, svetujem vam da proverite hormonski status da bi ste dobili adekvatnu hormonsku terapiju.