Postovani, imala sam ciklus 16. Jula a zatim 27. Avgusta. Razmak izmedju mojih ciklusa je inace 7 dana, npr. Ako dobijem 1-og, sledeci mesec dobijam oko 7-og. Nemam odnose pa tako nije do toga. Pijem seroxat, ovih mesec dana sam bila pod stresom, potpuno izgubila apetit, slabo sam jela. Imala sam stomacni virus pocetkom septembra. Moj problem je svez crveno-braonkast iscedak posle poslednjeg ciklusa i blaga bol kao kada bi trebalo da dobijem, traje vec 7. Dan bez prestanka, kolicina je mala, samo uprlja malo. Inace je cilus bio oskudniji, boleo me stomak a zatim je prosao, dosta me boli kada dobijem ali ovaj put i nije. Znam da moram kod doktora ali cekacu na pregled pola meseca, zanima me da li je mozda upala u pitanju? Nemam simptoma poput peckanja, svraba. Samo ta blaga bol i ostatak menstruacije koja traje. Imam 26 godina. Imala sam jednom upalu jajnika pre 6 godina ali bez simptoma i dugo lecenje istog, ali sa sedimentacijom 2, dr nije siguran da je to bila upala. Pre oko god. Dana na pregledu nije bilo nikakvih problema, sve je bilo u redu. Srdacan pozdrav.

    Odgovoreno: 28. 10. 2014.
    • Poštovana,
      Verovatno imate hormonski poremecaj, uradite uz pregled p[osle 21 dan ciklusa da bi ste proverili da li su vam cisticni jajnici, proverite hormonski status.