Postovani, vec 2 dana osecam svrab na genitalijama, a danas sam primetila jako sicusne bele tackice na stidnim usnama i unutar njih (rekla bih da je ovo kao sekret u malim grudvicama) . Seksualne odnose nemam vec 10 meseci. Sekret nije pojacan i nije neprijatnog mirisa. Pre 15 dana sam operisala kranijnike tako da zbog toga vec duze vreme pijem antibiotike, a desloratadin pijem vec 2 meseca zbog alergije u nosu i grlu. Sta bi ovo moglo biti i sta da koristim da bi proslo? Unapred hvala!

    Odgovoreno: 28. 10. 2014.
    • Poštovana,
      Savetujem vam da uradite kolpolposkopski pregled sa cervikalnim i vaginalnim brisevima da bi ste proverili da li imate upalu grlica materice (cervicitis & colpitis) koju treba adekvatno leciti.