Postovani, molim vas za bez odgovor. Vec sedam dana imam problem sa peckanjem i svrabom u predelu izmedju anusa i vaginalnog otvora. Imam cest pritisak u besici i takodje cestu potrebu za mokrenjem. Kao preventivu pocela sam da pijem caj od brusnice. Da li mi mozete dati neki dodatni savet, s obzirom da trenutno nisam u mogucnosti da posetim doktora? Hvala unapred

    Odgovoreno: 28. 10. 2014.
    • Poštovana,
      Savetujem vam da uradite kpolposkopski pregled sa cervikalnim i vaginalnim brisevima da bi ste proverili da li imate upalu grlica materice (cervicitis & colpitis) koju treba adekvatno leciti.