Postovani u 25 sam nedelji trudnoce i skracen mi je grlic. Zanima me s obzirom da ne upraznjavam sexualne odnose da li bih se smela samozadovoljavati? I naravno zbog grlica ne znam da li to nekako utice na skracenje grlica

    Odgovoreno: 14. 09. 2014.
    • Poštovana,
      Savetujem vam da se javite na kliniku da bi ste proverili da li imate kontrakcije, ako ih nemate mozete slobodno da imate lagane seksualne odnose.
      Pozdrav

Komentari na pitanje: #130843

    • Postovanje! Ovo ce vam zvuciti sigurno glupo ali moram da pitam. Nenormalan strah od ginek. Imam. Imam 27god odnose nisam imala. Od malena iz materice vire mi dva mala parceta. Imam menst. Redovne. U sred. Skoli, fakult. Isla sam na preglede rekli su mi da imam rogljasti oblik materice. Od tada nenormalno sam se uplasila

    • Imam pitanje, nadam se da moze savjet. Imam 22 godine, imam problem sa neredovnom menstruacijom nemam po dva tri mjeseca. U braku sam i vec godinu dana radimo na bebi ali je neuspjesno. Sta da radim, sta mi preporucujjete. Nadam se da cete mi odgovoriti. Hvala