Postovani, malo pre sam poslala detaljan mejl o mom stanu i pitanju ali sam pogresno napisala doze lekova koje pijem tj gramazu. Pijem lamiktal 2x 100mg i 1 x 50mg zolofta, vec dve godine. Trudnica sam, 27. Nedelja. Redovno se kontrolisem u institutu za mentalno zdravlje palmoticeva. Zanima me da li cu moci da dojim, sa ovom terapijom? Inace lecim i stitnu zlezdu- terapija 75mcg-5 dana i 100mcg - 2 dana, godinu dana unazad, redovno se kontrolisem i ginekoloska terapija zbog kontrakcija utrogestan 200- 2x1 vaginalno, injekcije progesteron na 7 dana i nifelat 2x 10mg-uvedeno zbog kontrakcija i strogo mirovanje. Pozdrav

    Odgovoreno: 09. 09. 2014.
    • Poštovana,
      Savetujem vam da se javite na kliniku da vas pregledaju i eventualno vam ukljuce tokoliticku terapiju zbog kontrakcije, inace nije vam da preporucljivo da dojite dok primate zoloft.