Poštovani, molim vas za sledeće informacije: 1. Koji dan mesečnog ciklusa treba uraditi elektro-kauterizacija cerviksa? 2. Ako je intervencija uradjena 7 dana pre početka menstruacije, da li to može izazvati neka druga oboljenja ili se može desiti da ne uspe intervencija? Hvala unapred,

    Odgovoreno: 09. 09. 2014.
    • Poštovana,
      Elektro-kauterizacija cerviksa mozete da uradite posle menstruacija, samo je kontraindikovano da se uradi za vreme menstruacija, bice sve uredu, bez panike.