Imam jedno pitanje za vas, molim vas odgovorite mi! 3. Septembra je bio poslednji dan menstruacije, a 6. Septembra imala sam nezasticen odnos. Treba da dobijem 28. Da li postoji mogucnost da ostanem trudna? Molim vas odgovorite mi!!!

    Odgovoreno: 09. 09. 2014.
    • Poštovana,
      Ako vasa menstruacija traje 5 dana (to znaci bio 8 dan ciklus) manje su sanse da zatrdnite, ako vasa menstruacija traje 7 dana (to znaci bio 10 dan ciklus) onda postoji sansa da zatrunite.