Bok! Imam 21god. Mjesecnica mi mozda ponekad zakasni dan dva. . Kada mi mjesecnica zavrsi cesto imam crni sluzavi iscijedak. Bolove nemam nikakve!! I zadnja dva puta za vrijeme odnosa imam krvav iscjedak bez ikakvi tegoba i bolova nista!! Kad odnos zavrsi zavrsi i krvarenje! Pregled mi je tek ovaj tjedan. Zanima me moze li to bit rak maternice od, citala sam simptome raka i ja imam samo to krvarenje i to zadnja ta dva puta. Hvala na odg.

    Odgovoreno: 09. 09. 2014.
    • Poštovana,
      Savetujem vam da uradite kolposkopski pregled sa cervikalnim i vaginalnim brisevima da bi ste proverili da li imate upalu grlica materice (cervicitis & colpitis) , takodje vam savetujem da uradite uz pregled posle 21 dan ciklusa da bi ste proverili da li su vam cisticni jajnici.