Postovani, trebam savjet da li trebam otici lijecniku ili da li imam razloga za brigu, uglavnom radi se o tome, da imam 17 godina, nikada nisam imala spolni odnos, dobila sam prvi put menstruaciju prije 4-5 godina, od tada mi je samo 2x dosla na vrijeme ili 4 dana gore dole, mimo toga menstruacija mi kasni i po mjesec, nekad je znalo biti i 3 mjeseca, uglavnom uvijek vise od 20 dana mi kasni, i cesto mi ide vrlo malo, a npr sljedeci put previse, rijetko da ide normalno. . Zahvaljujem vam se unapred, lijep pozdrav

    Odgovoreno: 07. 09. 2014.
    • Poštovana,
      Verovatno imate hormonski poremecaj, kad vam kasni menstruacija uradite uz pregled da bi ste proverili da li su vam cisticni jajnici, proverite hormonski status.