Postovani, uzasno sam se zabrinula. U prilogu vam dostavljam fotografiju sta mi se desilo, odnosno, sta mi je bilo u vagini. Frapirana sam i ne znam sta da radim. Neprijatno mi je da ovo pokazem ginekologu. Znaci uzasan svrab mi je poslednja 3 dana, upaljen je ovaj predio oko vagine. Veceras sam opipala i osjetila ove grumene. Bilo je dosta toga i ostala sam zgrozena (vidjecete na fotografiji sve) . Da napomenem 3 dana sam pila palitrex jer sam osjetila pocetak upale mokracnih kanala. Nocas sam namazala nystatin, sta dalje raditi? Hvala i pozdrav

    Odgovoreno: 06. 09. 2014.
    • Poštovana,
      Savetujem vam da se javite vasem ginekologu da vas pregleda i da vam uradi kolposkopski pregled sa cervikalnim i vaginalnim brisevima.