Pitala sam da mi objasnite kako se računa koji dan ciklusa. Rekli ste: "menstruacija se racuna od prvog dana krvarenja do pocetka sledeceg krvarenja, dani ciklusa se racunaju od prvog dana krvarenja do prestanka krvaranja. " sad mi ništa nije jasno. Da se vi niste možda malo zbunili? Pa zar nije menstruacija od prvog dana krvarenja do dana prestanka krvarenja? Jel tako? A ciklus je od prvog dana krvarenja do prvog dana krvarenja u sledećem mesecu?

    Odgovoreno: 06. 09. 2014.
    • Poštovana,
      Menstrualni ciklus pocije od prvog dana krvarenje do sledeca menstruacija (obicno 28 dana) , a menstruacija je od prvog dana krvarenja do zadnjeg dana krvarenja.