Postovani. Imam problem da ostanem u drugom stanju. Zanima me na koje bakterije moram uraditi test. Hvala

    Odgovoreno: 06. 09. 2014.
    • Poštovana,
      Neka vas partner da uradi spermogram sa spermokuturom, vama savetujem da proverite hormonski status na sledeci naci: fsh, lh, estradiol, progesteron 7, 14, 21 dan ciklusa i prolactin samo 14 dan ciklusa, takodje vam savetujem da uradite kolposkopski pregled sa cervikalnim i vaginalnim brisevima.