Zelim da pitam, ja i moj muz smo vec 2 godine u brak ali nemamo djece. Ja imam pcos i vec sam pila 3 puta a i vise, klomifen tablete za ovulaciju ali nemaju nikakav efekt. Sa muzem je sve u redu. Molim vas, recite mi sta da radim, ocajna sam.

    Odgovoreno: 06. 09. 2014.
    • Poštovana,
      Neka vas suprug da uradi spermogram sa spermokuturom, vama savetujem da proverite hormonski status na sledeci naci: fsh, lh, estradiol, progesteron 7, 14, 21 dan ciklusa i prolactin samo 14 dan ciklusa.