Zdravo bila sam na internistu da snimam bubrege a vidio i je i jajnike i ustanovaa da moram na ginekolog da nesto ima na levog jajnika otisla sam na ginekolog doktorka mi je napravila pregled i vaginalni eho pregled i ustanovila da se radi za cokoladna cista na jajniku i kaze da nije strasno i dali mi je da ispitam ca 125 a cula sam se telefonom sa dr internist i on mi kaze da to mara da se otsrani kazete mi vase mislenje hvala unapred

    Odgovoreno: 07. 09. 2014.
    • Poštovana,
      Cistini/policisticni jajnici su posledica hormonskog poremecaja, u zavisnosti od velicine ciste vas lekar ce odluciti za dalji postupak.