Postovani doktore zelela bi da vas pitam, imam bolove od kad sam prvi put dobila sa 14, sad imam 20 ali to su bolovi mnogo jaki. Imala sam operaciju slepog creva operisala sam u narodni front, bile su neke komlikacije kod levig jajnika pa se desila jos jedna operacija, bolovi su malo prestali. . Ali su opet sad poceli isto me boli kao i pre sta moze biti to?

    Odgovoreno: 07. 09. 2014.
    • Poštovana,
      Savetujem vam da uradite uz pregle posle 21 dan ciklusa da bi ste proverili da li su vam cisticni jajnici, proverite hormonski status.