Postovani, juce sam radila test za trudnocu i pozitivan je no medjutim jako se bojim jer sam pila dosta brufena jer me zub boleo nekih 15ak tableta sigurno a uz to i dve tablete aeriusa za alergiju. Sta da radim dal je to opasno jako? Molim vas da mi odgovorite jer se jako bojim

    Odgovoreno: 07. 09. 2014.
    • Poštovana,
      Ne preporučuje se uzimanje aeriusa za vreme trudnoće i dojenja, ali 2 tablete nije opasno, javite se vasem ginekologu da vas pregleda.