Postovani, od januara ove godine imam neredovnu menstruaciju. U stalnoj sam vezi i seksualno sam aktivna. Menstruacija je do ove godine bila relativno redovna, sa par odstupanja. . Ciklus sto se ove godine tice poceo 1. 1 pa onda posle 104 dana sledeca menstruacija, pa nakon 41 i poslednja krajem jula. . Od tada nisam dobila menstruaciju, testovi za trudnocu su negativni, vise puta sam ih radila od zadnje menstruacije. Da li imate nekuu ideju o cemu bi moglo biti rec, kod ginekologa nisam bila jer me je nekako strah ishoda a da nisam upucena u mogucnosti. Hvala vam unapred na odgovoru

    Odgovoreno: 06. 09. 2014.
    • Poštovana,
      Verovatno imate hormonski poremecaj, savetujem vam da proverite hormonski status na sledeci naci: fsh, lh, estradiol, progesteron 7, 14, 21 dan ciklusa i prolactin samo 14 dan ciklusa.