Poštovana, imam jedno konkretno pitanje. Papa nalaz je pokazao da imam povećan broj gljivica u vag. Sekretu, tegobe su bile u vidu pečenja i svraba, dobila sam terapiju rojazol vag i evo već 2 sam potrošila ali još uvijek osjećam svrab. E sada me zanima koliko vaginaleta treba da stavim da bi mi bilo bolje? Hvala unapred.

    Odgovoreno: 05. 09. 2014.
    • Poštovana,
      Morate da koristite sve 7 vagin. , savetujem vam da se isperite pre stavljenja vagi. I isperite se sutra dan cesce sa rastvorom kaljum hipermangana (roza boje) .