Postovani, imam jedan problem, krenula sam da mrsavim i kada sam smrasala i u periodu mrsavljenja prestajala mi je menstruacija. . . Sada je nemam skoro pola godine. . . Zanima me kakve komplikacije to moze da izazove i da li nekako prirodnim putem bez hormona moze da mi se vrati ciklus??

    Odgovoreno: 04. 09. 2014.
    • Poštovana,
      Prestanak ciklusa je posledica hormonskog poremecaja, menstruacija moze da se vrati samo hormonskom terapijom, zamolite vaseg ginekologa da vam izazove menstruaciju zatim proverite hormonski status da bi ste dobili adekvatnu terapiju.