Imam hronicni cistitis i hipotireozu. Nalazi radjeni na hlamidiju mikoplazmu i ureaplazmu negativni dok je papa test pokazao povecan broj gljivica. Koristim macmiror vaginalete vec 5 dana i bez obzira osjecam da me pece i svrbi povremeno. Koristila sam te iste vag pre par mjeseci i bile su mi dobre. Da li je moguce da ne reaguju ili sta bi to moglo biti po vasem misljenju? I jos jedno pitanje ako je papa test pokao povecan br gljivica dal moze pokazati i ako postoji cervicitis? Hvala unapred.

    Odgovoreno: 04. 09. 2014.
    • Poštovana,
      Savetujem vam da uradite kolposkopski pregled zajedno a ne odvojeno sa cervikalnim i vaginalnim brisevima da bi ste proverili da li imate upalu grlica materice (cervicitis & colpitis) koju treba adekvatno leciti, sto se tice macmiror vaginalete isperite se pre stavljenja vagi. I isperite se sutra dan cesce sa rastvorom kaljum hipermangana (roza boje) .

      procitajte nas clanak o cervicitisu i colpitisu na sajtu stetoskopa.

      ginekoloska ordinacija “aras”
      http: //www. Wix. Com/aburasrami/aras
      dr rami aburas
      dobracina 6/1
      tel. 2622832
      ramiaburas@hotmail. Com