Imam hronicni cistitis i ceste vaginalne tegobe, medjutim trenutno bi vam bila zahvalna na odgovoru za trenutnu situaciju. U toku menstrualnog krvarenja unutar rodnice sam osjecala svrab zatim zadnji dan menst. Smedji iscjedak me jako pekao. Radila sam bris na hlamidiju, ureaplazmu, mikoplazmu i papa i svi nalazi su negativni. Sta mi vi predlazete?

    Odgovoreno: 29. 08. 2014.
    • Poštovana,
      Savetujem vam da uradite4 kolposkopski pregled sa cervikalnim i vaginalnim brisevima da bi ste proverili da li imate upalu grlica materice (cervicitis) .