Poslednja menstruacija mi je bila 22. 07. Jos uvek nisam dobila. Juce (25. 08.) sam radila test na trudnocu i negativan je. Da li je rano za otkrivanje testom? Imam inace redovne cikluse na 28 dana a sada sam bila pod velikim stresom u poslednjih mesec dana i klimu sam promenila (ukoliko to ime veze) hvala vam unapred

    Odgovoreno: 29. 08. 2014.
    • Poštovana,
      Ako je test za trudnoce negativan onda niste trudni, uradite uz pregled da bi ste proverili da li su vam cisticni jajnici, proverite hormonski status.