Pre dve i po godine sam imala kiretazu, prva menstruacija je bila malo oskudnija nego ranije, ginekolog mi je rekao da je verovatno uzeto malo vise endometrijuma i da nije strasno, nisam sigurna da li je to bilo zbog leka koji sam pocela da koristim ne produzava krvarenje kao brufen. . . Pod velikim sam stresom bila ovih godina, menstruacija je poslednje godine sve oskudnija iz mesec u mesec. Zanima me da li postoji mogucnost za stvaranje priraslica posle dugog vremena, mogucnost za ashermana ili je to posledica samo stresa?

    Odgovoreno: 29. 08. 2014.
    • Poštovana,
      Savetujem vam da proverite hormonski status (fsh, lh, estradiol. Progesteron 7, 14, 21 dan ciklusa i prolactin samo 14 dan ciklusa) .
      Pozdrav

Komentari na pitanje: #130479

    • Hocete reci da se priraslice ne stvaraju posle duzeg vremenskog perioda?