Poštovani. . Već 2 godine imam uvećanu bartolinijevu žlezdu. . . Nemam nikakvih problema što se tiče nje, prosto ne osećam da je uvećana dok je ne opipam. . Iskreno, nije ni tako mala, ali nije ni veličine jajeta kako je bilo nekim mojim poznanicama koje su je operisale. . . Doktor me savetovao da bi bilo najbolje da je operišem. . Ja to odlažem od prvog dana jer nemam nikakve bolove, niti mi stvara smetnje, pa me zanima da li je operacija zaista neophodna? Hvala unapred. . .

    Odgovoreno: 29. 08. 2014.
    • Poštovana,
      Da, savetujem da je operisete, takodje vam savetujem da uradite kolp[oskopski pregled da bi ste proverili da imate upalu grlica materice (cerv icitis) .