Poštovani, već duže vreme ima ptoblema sa pojačanim sekretom. Sekret je gust i belo zućkaste boje. Javljao je se pre menstruacije što je normalno ali sada ga imam non stop i pre i posle menstruacije, ponekad bi se pojavio svrab ali vevinom pred menstruaciju. Išla sam nekoliko puta kod ginekologa uradila bi sve briseve ispostavila bi se kandida dobila bi terapiju i bilo bi ok jedno vreme i opez bi se vratilo sve na staro. Sad mi se dešava da ako dugo sedim i cim ustanem da iscuri sekret i to dosta i to se dešava i ako dugo setam. Izvinite ako sam bila prosta ali moram sve da vam kažem jer ja vise neznam sta da radim. Mnogo mi je neprijatno kad treba da vodim ljubav sa svojim suprugom. Da li njega mogu da zarazim? I zbog cega se ovo desava? Molim vas pomozite mi.

    Odgovoreno: 26. 08. 2014.
    • Poštovana,
      Savetujem vam da uradite kolposkopski pregled sa cervikalnim i vagi9nalnim brisevima da bi ste proverili da li imate hronicnu upalu grlica materice (cervicitis & colpitis) koju treba adekvatno leciti.

      procitajte nas clanak o cervicitisu i colpitisu na sajtu stetoskopa.

      ginekoloska ordinacija “aras”
      http: //www. Wix. Com/aburasrami/aras
      dr rami aburas
      dobracina 6/1
      tel. 2622832
      ramiaburas@hotmail. Com