Postvonja. . . Imam jedno pitanje naime ja sam isla kod ginekologa na kontrolu reko mi da je od ranice na materice ostalo sasvim malo crvenila niss vise i da su mi ostali nalazi sasvim ok mene zanima ako su mi nazali sve ok zasto mi je dao posle 3 dana ciklusa da pijem klomifen molim vas odg mi jako sam zbunjena: (

    Odgovoreno: 26. 08. 2014.
    • Poštovana,
      Ranica na grlicu materice je posledica upale grlica materice (cervicitis) a klomifen (klomifen citrat) je je hormonska terapija za stimulaciju rada jajnika.