Poštovani, poslednji ciklus mi je počeo 09. 08. 2014. S tim što je prva dva dana bilo neobično slabo krvarenje a tek nakon toga normalno kao inače. . Trajanje je bilo oko 5 dana što je regularno ali od tada svaki dan imam braon naznake kakve obično imam samo 6. I 7. Dan ciklusa. To traje već 7 dana ali je poslednja dva dana ponovo crvenije i jače krvarenje. Mislim da je od stresa na poslu koji sam imala poslednjih nedelju dana ali bih želela da znam da li postoji nešto što treba da uradim? Krajem juna sam bila na kompletnom ginekoloskom pregledu (ultrazvuk, kolposkopija, papa nikolau test) i sve je u redu kao i inače. Moram da napomenem da mi se jednom desila slična situacija u vreme ispitnih roka kada sam takodje bila izložena velikom stresu: ) . Zamolila bih za stručni savet. Hvala puno unapred!

    Odgovoreno: 26. 08. 2014.
    • Poštovana,
      Savetujem vam da uradite uz pregled posle 21 dan ciklusa da bi ste proverili da li su vam cisticni jajnici, proverite hormonski status.