Postovani, imala sam zasticeni spolni odnos pre 3 nedelje. Menstruaciju sam poslednju imala 19. 07. Medjutim imam dijagnostikovane policisticne jajnike vec godinu i nesto, tako da mi menstruacije nisu uvek redovne. Jos uvek nisam radila test na trudnocu, jer sve cekam da dobijem, cak i imam osecaj u stomaku kao pred menstruaciju. Da li biste mi mogli reci vase misljenje i sta je najbolje da uradim? Unapred hvala!

    Odgovoreno: 26. 08. 2014.
    • Poštovana,
      Cisticni/policisticni jajnici su posledica hormonskog poremecaja zato vam savetujem da proverite hormonski status, za svaki slucaj uradite kucni test za trudnocu.