Postovanje i molim vas za pomoc prosle godine u oktobru sam imala pobacaj 21 plus 1 trudnoca. . . Sad sam ponovo trudna danas am 20 plus 5 radzena mi je serklaza u 17tjednu. . . Juce sam bila kod dr kaze sav 1, 5cm cerviks 2. 5cm. . . . Jako se bojim dala mi je i neke vaginalne tablete jer imam upalu kako ih stavljam imam osjecaj peckanja kao da mi nesto smeta. . Molim vas da mi da te savjet sta da radim. . . Da strogo mirujem ili mogu malo po kuci da se krecem. . . 8. 9 ponovo imam kontrolu spominjala je injekcije kortizoni za jacanje bebinh pluca zasto injekcija tako rano. . . Inace se osjecam ok sem to peckanja neugodnog. . . . Upomoc jako se bojim

    Odgovoreno: 26. 08. 2014.
    • Poštovana,
      Sto se tice vaginalete mozete slobodno da ih stavite koliko mozete duboklje, inace vam savetujem da se javite na kliniku ranije da vas pregledaju da bi proverili da li imate kontrakcije, u tom slucaju treba da dobijate tokloticku terapiju u bolnickim uslovima. Savetujem vam mirovanje.