Postovani, imam neredovne menstruacije i policistican desni jajnik, radila sam hormone po preporuci ginekologa (zbog bolova u stomaku sumnjalo se na cistu na jajniku ali nije utvrdjeno) ali ih ne znam protumaciti a ginekolog mi je na godisnjem. Da li se nalaz uzeti u obzir ako u trenutku vadjenja hormona nisam imala menstr, a prije toga zandnju 26u maju mjesecu, hvala 22. 7 radjeno estradiol 58, 2 progesteron 0, 95 lh 18, 9 fsh 5, 5

    Odgovoreno: 25. 08. 2014.

Komentari na pitanje: #130425

    • U kojoj fazi se nalazim na osnovu gore navedenih datuma, pozdrav