Postovani, kolposkopski nalaz mi izgleda ovako, na 1h polje aw epitela sch neg. Ostali epitel skvamozan sch poz+. Vaginanalaz uredan a na vulvi naglasena papilomatoza. Papanikolau ii grupa-inflamacija. Koji su mi sledeci koraci u ozdravljenju a zelim uskoro da ostanem u drugom stanju. Hvala na savetu. .

    Odgovoreno: 25. 08. 2014.
    • Poštovana,
      Vas nalaz pokazuje da imate upalu grlica materice (cervicitis) koju treba adekvatno leciti, razlicite su sanse u nacinu lecenja.

      procitajte nas clanak o cervicitisu i colpitisu na sajtu stetoskopa.

      ginekoloska ordinacija “aras”
      http: //www. Wix. Com/aburasrami/aras
      dr rami aburas
      dobracina 6/1
      tel. 2622832
      ramiaburas@hotmail. Com