Postovani, posle popijene escapelle tablete imala sam krvarenje od 5 dana, malo oskudnije nego menstrualno. Trebalo je da dobijem 8og avgusta medjutim jos uvek ne dobijam. Radila sam test na trudnocu i negativan je. Da li je moguce da mi menstruacija kasni vise od 10 dana zbog pilule? Unapred hvala.

    Odgovoreno: 25. 08. 2014.

Komentari na pitanje: #130377

    • Ne mogu da postavim klasicno pitanje pa cu ovde. Nadam se da cete videti i odgovoriti. U kom periodu decko moze da svrsi u mene a sa ne ostanem trudna? Da li je to nekoliko dana pre menstruacije?