Poštovani, više od godinu dana pijem novinete u konsultaciji sa ginekologom. Nikada nisam imala krvarenja u toku korišćenja pilula. U julu sam prvi put odložila ciklus sa još jednom kutijom pilula. Nekih 10 dana otprilike od početka te druge kutije pojavilo se krvarenje koje je trajalo 6 dana. Ja sam uredno završila i tu drugu kutiju i trebao je ciklus da počne u subotu kao i pre. Međutim izostao je. Moje pitanje je da li da počinjem sa kutijom uobičajno, kao i do sada, ili da čekam ciklus? Hvala unapred.

    Odgovoreno: 19. 08. 2014.

Komentari na pitanje: #130317

    • Znaci pijem prvu tabletu sa prvim danom ciklusa kada god da pocne, ako sam vas dobro razumela? Hvala od srca.

    • Znaci od prvog dana ciklusa pocinjem sa kutijom, ako sam dobro shvatila? Kao da ih prvi put uzimam? Hvala: )