Postovani, da li mozete da mi kazete nakon koliko vremena je trudnoca vidljiva na uz, i nakon koliko vremena test pokaze pozitivan rezultat. Naime, vec sam vam pisala, ali sam zbunjena pomalo. . Ginekolog mi je 11 d. C. Rekao da imam na levom jajniku dva folikula dim 1, 78*1, 60 i 1. 76*1. 45 i i endometrijum 1, 19. Zbunjena sam jer sam imala od tog dana 25. 07. Nezasticene odnose ali nisam sigurna da li je doslo do oplodnje kako mi je ona rekla i savetovala, jer su mi ciklusi neredovni. Koliko vremena je potrebno da ti folikoli puknu i da dodje do ovulacije? Zadnji nezasticen odnos sam imala 10. 08. A danas mi je test pokazao negativno, imam povremeno neko strujanje u grudima, malu mucninu, ali su mozda to i umisljeni simptomi. . Hvala i izvinjavam se na opsirnosti. .

    Odgovoreno: 19. 08. 2014.
    • Poštovana,
      Test za trudnocu mozete da uradite cim vam izostane menstruacija, inace trudnoce moze da se vidi i na obicnom uz pregledu kad je trudnoca stara od 32-35 dana.