Poštovani, u svojoj trudničkoj knjižici nalazim kraticu auri no ne mogu pronaći informaciju što to znači i na što se točno odnosi? I koliki je optimalan auri? Unaprijed hvala na odgovoru.

    Odgovoreno: 19. 08. 2014.
    • Poštovana,
      Ljudska aura je izuzetno složena energetska struktura, sastavljena od dve vrste energija - sive i bele bioenergije. Razlika između njih je što siva čini osnovu a bela je oživotvoruje. Jedna bez druge ne mogu postojati u auri. Njihov međusobni odnos u svakoj tački aure i tela je tačno utvrđen zakonima bioenergije.