Postovani, imam problem prilikom seksualnog odnosa. Naime, odjednom sam pocela da imam bolne odnose i to ne uvek, vec samo u odredjenim pozama (prilikom penetracije od pozadi) . Lubrikacija je sa moje strane na visokom nivou. Imam stalnog partnera i samo odjednom je pocelo da me boli ukoliko upraznjavamo seks kroz tu pozu, i od tada me svaki put ista boli. Takodje, primetila sam bolnu i ucestalu mikciju. Na ppb smo oboje cisti. Unapred vam hvala, pozdrav

    Odgovoreno: 17. 08. 2014.
    • Poštovana,
      Savetujem vam da uradite kolposkopski pregled sa cervikalnim i vaginalnim brisevima da bi ste proverili da li imate upalu grlica materice (cervicitis) .