Postovani. Prilikom odnosa sa devojkom koristio sam kondom i ejakulirao van nje, medjutim njoj danas kasni 13 dana (dobila je poslednji put 02. 07. 2014.) s tim sto joj je tada zbog stresa poranila menstruacija 4 dana. U sustini nema uvek redovnu menstruaciju, a cak je u poslednjoj nedelji izgubila 4-5 kg, za svaki slucaj radili smo hgc test (15 dana nakon prvog odnosa i 9. Dana kasnjenja) i ishod je bio negativan. Spavali smo svega 4 puta, a pri tom je bila nevina. Da li postoji mogucnost da se radi o trudnoci? Hvala

    Odgovoreno: 17. 08. 2014.
    • Poštovani,
      Ako je test negativan onda nije trudna, savetujem da uradi uz pregled da bi proverila da li su joj cisticni jajnici i da proveri hormonski status.