Postovani, imam 18 godina i prvi seks sam imala pre dve ipo nedelje, a pre toga mi je pukao himen probijanjem prsta. Da napomenem da prilikom odnosa kada decko ode dublje osetim bol u donjem delu abdomena, kao i da smo imali malo grublji seks pre 5 dana kada je sve ovo nadalje pocelo. Vec nekoliko dana mi se pojavljivao braonkast sekret pa onda bledorozikast a sada se vec pojavljuje crvena boja ali bas malo na toalet papiru, a treba da dobijem menstruaciju 20. Avgusta. Kupila sam test da proverim da nije trudnoca u pitanju, ali mislim da nije. Mozete li mi reci sta bi jos moglo biti u pitanju?

    Odgovoreno: 17. 08. 2014.
    • Poštovana,
      Savetujem vam da uradite kolposkopski pregled sa cervikalnim i vaginalnim brisevima da bi ste proverili da li imate upalu grlica materice (cervicitis) .