Postovani, pre dva meseca mi se pojavila kvrzica na preponi velicine oko 1cm. Ginekolog mi je rekao da je to verovatno od depilacije i da ce proci za oko nedelju dana, medjutim to se nije desilo. I dalje je tu iste velicine pa me zanima vase misljenje, da li je moguce da se radi o necem ozbiljnijem i da li da odem kod svog lekara u dz?

    Odgovoreno: 14. 08. 2014.
    • Poštovana,
      Savetujem vam da uradite kolposkopski pregled sa cwerikalnim i vaginalnim brisevima da bi ste proverili da li imate upalu grlica materice (cervicitis) .